Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Panorama resort complex 4*

Lokacija: Bansko, oko 800 m od početne stanice gondola u Banskom, i oko 1,5 km od starog grada Bansko.

Hotel: recepcija, restoran, lobi bar, zatvoreni  bazen, spa I wellness centar, parno  kupatilo, soba za masažu, sauna,džakuzi, fitnes,WIFI u lobiju , parking, besplatan transfer do gondola.

1/2+2 soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta,sofa na razvlačenje,  SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum i maksimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe+dvoje dece do 13,99 godina ili tri odrasle osobe.

Studio 2+2: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofa na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje  dece do 13,99 god. ili tri odrasle osobe.

App 2+2: spavaća sobe sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje dece do 13,99 god ili tri odrasle osobe ili tri odrasle osobe+jedno dete do 13,99 god

App 4+2: dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa po dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: četiri osobe. Maksimum za smeštaj: četiri odrasle osobe + dvoje dece do 13,99 god ili pet odraslih osoba+jedno dete do 13,99 godina.

Ishrana: doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.11.2020.

ZA GOSTE HOTELA POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA  224 EUR

Hotel Panorama resort complex 4*/pp19.12. 26.12.26.12. 02.12.02.12. 09.01.09.01. 16.01.16.01. 23.01.23.01. 30.01.30.01. 06.02.06.02. 13.02.13.02. 20.02.20.02. 27.02.27.02. 06.03.06.03. 13.03.
1/2+2 soba 215 330 325 240 225 249 255 255 255 255 255 215
Studio 2+2 215 330 325 240 225 249 255 255 255 255 255 215
App 2+2 235 345 340 255 240 260 265 265 265 265 265 235
App 4+2 235 345 340 255 240 260 265 265 265 265 265 235

Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007641
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007643
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007645
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007647
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007649
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007651
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007653
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007655
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007657
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007659
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007661
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007663
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007665
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007671
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007679
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007681
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007685
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007687
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007689
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007691
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007693
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007695
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007703
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007705
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007713
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007715
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007717
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007719
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007721
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007723
Riverside Boutique Hotel, Bansko 2600007725

Popusti:

  • Deca do 5,99 godina na pomoćnom krevetu besplatno,plaćaju samo 13 eur b.t.
  • Prvo dete  od 6 do 13,99 godina na pomoćnom krevetu  besplatno plaća smao 13 eur b.t., drugo dete plaća 50% cene aranžmana
  • Odrasle osoba na pomoćnom krevetu plaćaju 75% cene aranžmana
  • NIje obavezna doplata za novogodišnju večeru,675eur-odrasli, 35 eur-deca  od 6 do 13,99 godina

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Upotrebu: bazena, fitnes centra, saune, parnog kupatila i relaks zone
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: masaže,  i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2020.).

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom