Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Delfin 3*

Polazak 31.07.2021.- 350 eur 9 polupansiona sa autobuskim prevozom

Hotel Delfin 3*  lociran je u  južnom delu letovališta Sunčev Breg, i udaljen je 2 km od letovališta Nesebar. Hotel je potpuno renoviran 2003.godine, i u svom sastavu ima   recepciju, lobi bar ,fitnes centar, salon za masažu,saunu, restoran, sve sobe sa pogledom na more,  frizerski salon.

Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvalčenje, kupatilo sa tušem, klima uredjaj, SAT TV, mini bar i minimum za smeštaj je  dve osobe, a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.
Soba 1/3+1 ima francuski ležaj + jedan normalan krevet i jednu fotelju na razvalčenje, kupatilo sa tušem, klima uredjaj, SAT TV, mini bar.,minimum za smeštaj je  tri osobe a  maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.
Boravak u hotelu je na bazi noćenja sa doručkom ili polupansiona( doručak i večera) - švedski sto.

Hotel Delfin 5000007137
Hotel Delfin 5000007139
Hotel Delfin 5000007141
Hotel Delfin 5000007145
Hotel Delfin 5000007147
Hotel Delfin 5000007149
Hotel Delfin 5000007151
Hotel Delfin 5000007153
Hotel Delfin 5000007155
Hotel Delfin 5000007161
Hotel Delfin 5000007163
Hotel Delfin 5000007165
Hotel Delfin 5000007167
Hotel Delfin 5000007169
Hotel Delfin 5000007171
Hotel Delfin 5000007173
Hotel Delfin 5000007175
Hotel Delfin 5000007179
Hotel Delfin 5000007181
Hotel Delfin 5000007187
Hotel Delfin 5000007189
Hotel Delfin 5000007197
Hotel Delfin 5000007199
Hotel Delfin 5000007201

Cena je po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom ili 9 polupansiona.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.06.2021. 

Hotel DELFIN 3*17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba ND - 189 220 240 240 240 240 215 189 155 -
1/2+1 soba PP - 240 270 289 289 289 289 265 240 205 -
1/3+1 soba ND - 175 210 225 225 225 225 205 180 149 -
1/3+1 soba PP - 225 260 275 275 275 275 255 229 195 -

POPUSTI:

  • Deca do 2 godine u pratnji dve odrasle osobe BESPLATNO
  • Dete od 2 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća boravišnu taksu 13 eur 
  • Deca od 2 do 11,99 godina u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 70 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 noćenja sa doručkom
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticama (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.).

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom