Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Aktinia 4*

Hotel Aktinia 4* nalazi se na samoj plaži  u južnom delu letovališta Sunčev Brega.U svom sastavu hotel ima  recepciju, lift, menjačnicu, frizerski salon, supermarket,  restoran, bazen, terasu. WI -Fi u lobiju je besplatan, a u sobama se dodatno plaća.

Soba 1/2+1 ima francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo, SAT  TV, terasu, minimum za smeštaj je  dve osobe. a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + jedno dete do 12,99, god ili tri odrasle osobe.

Soba 1/2+2 soba ima  francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelju na razvlačenje, kupatilo, SAT  TV, terasu  i minimum za smeštaj je  dve osobe a maksimum za smeštaj je  dve odrasle osobe + dvoje dece do 12,99 god ili tri odrasle osobe

Boravak u hotelu je na bazi all inclusive usluge  - švedski sto

Hotel Aktinia 7100007728
Hotel Aktinia 7100007729
Hotel Aktinia 7100007730
Hotel Aktinia 7100007732
Hotel Aktinia 7100007734
Hotel Aktinia 7100007736
Hotel Aktinia 7100007738
Hotel Aktinia 7100007740
Hotel Aktinia 7100007742
Hotel Aktinia 7100007744
Hotel Aktinia 7100007746
Hotel Aktinia 7100007748
Hotel Aktinia 7100007750
Hotel Aktinia 7100007752
Hotel Aktinia 7100007754
Hotel Aktinia 7100007756
Hotel Aktinia 7100007758
Hotel Aktinia 7100007760
Hotel Aktinia 7100007762
Hotel Aktinia 7100007764
Hotel Aktinia 7100007766
Hotel Aktinia 7100007768
Hotel Aktinia 7100007770
Hotel Aktinia 7100007772
Hotel Aktinia 7100007774
Hotel Aktinia 7100007776
Hotel Aktinia 7100007778
Hotel Aktinia 7100007780
Hotel Aktinia 7100007782
Hotel Aktinia 7100007784
Hotel Aktinia 7100007786
Hotel Aktinia 7100007788
Hotel Aktinia 7100007790
Hotel Aktinia 7100007792
Hotel Aktinia 7100007794
Hotel Aktinia 7100007796
Hotel Aktinia 7100007798
Hotel Aktinia 7100007800
Hotel Aktinia 7100007802

Cene su po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 30.06.2021.

Hotel AKTINIA 4* / ALL17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba 339 339 339 410 410 410 410 379 339 270 260
1/2+2 soba 355 355 355 429 429 429 429 395 355 285 280

POPUSTI:

  • Deca do 2 godine BESPLATNO u pratnji dve odrasle osobe.
  • Dete od 2 do 12,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća boravišnu taksu 13 eura
  • Drugo dete od 2 do 12,99 godina na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća 50 %
  • Deca od 2 do 12,99 godina u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 all inclusive aranžmana
  • Organizaciju putovanja

Koncept all inclusive:

  • u glavnom restoranu švedski sto: doručak od 07:30-10:00, ručak od 12:30-14:00 i večera od 18:00-21:00 
  • dečiji meni 
  • sladoled za ručak i večeru 
  • od 15:00 do 17:00  posluženje - sendviči, burgeri, pizza, kolači, sezonsko voće, sladoled
  • lokalna pića: od 11:00 do 23:00 - točeno pivo, vino (crveno i belo), bugarski brandy, viski, vodka, gin, rum, konjak,  tequila, mastika, likeri, kokteli
  • od  07:30 do 23:00 - lokalna bezalkoholna pića, sokovi,voda
  • uvozna pića se dodatno plaćaju 
  • ležaljke i suncobrani na bazenu su besplatni
  • ležaljke i suncobrani na plaži se dodatno plaćaju

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Sunčev Breg - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“)
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: u slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14:00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10:00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po  srednjem kursu NBS na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom