Licenca OTP 055/2021 A     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Oasis 3*

Lokacija: udaljen je  100 metara  od mora i 300 metara od najbliže plaže, a od nacionalnog parka Butrint udaljen  je 15 km

Hotel : recepcija,  restoran, besplatan WI FI

Sobe: kupatilo sa tušem, klima uredjaj, SAT TV,  balkon

Usluga  : noćenje sa doručkom 

Boravak  je na bazi 7 noćenja sa doručkom  za predvidjeni broj osoba.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 15.06.2021.

jednokrevetna soba  - 295 eur 

dvokrevetna soba -335 eur -cena je za 2 osobe

dvokrevetna soba sa balkonom   -370 eur -cena je za 2 osobe

dvokrevetna soba  sa balkonom i pogledom na more -405 eur -cena je za 2 osobe

junior suite /pogled more    -580 eur -cena je za 2 osobe

king suite sa balkonom   - 655 eur -cena je za 2 osobe

king suite sa balkonom i pogledom na more    - 725 eur -cena je za 2 osobe

trokrevetna soba sa balkonom i  pogledom na  more  -515 eur -cena je za 3 osobe

Hotel Oasis 2000000326
Hotel Oasis 2000000327
Hotel Oasis 2000000328
Hotel Oasis 2000000329
Hotel Oasis 2000000497
Hotel Oasis 2000005041
Hotel Oasis 2000005107
Hotel Oasis 2000005109
Hotel Oasis 2000005111
Hotel Oasis 2000005113
Hotel Oasis 2000005114
Hotel Oasis 2000005115
Hotel Oasis 2000005116
Hotel Oasis 2000005118
Hotel Oasis 2000005119
Hotel Oasis 2000005120
Hotel Oasis 2000005121
Hotel Oasis 2000005122
Hotel Oasis 2000005125
Hotel Oasis 2000005129
Hotel Oasis 2000005130
Hotel Oasis 2000005131
Hotel Oasis 2000005132
Hotel Oasis 2000005133
Hotel Oasis 2000005134
Hotel Oasis 2000005135
Hotel Oasis 2000005136
Hotel Oasis 2000005137
Hotel Oasis 2000005139
Hotel Oasis 2000005140
Hotel Oasis 2000005141
Hotel Oasis 2000005142
Hotel Oasis 2000005143

Autobuski prevoz Beograd-Saranda, polazak iz Beograda je svakog petka, a povratak iz Sarande  subotom.

Cena povratne karte do Ksamila i Sarande: 73€ iz Beograda za odrasle, 63€ za decu (od 0 do 9,99 god); 90€ is Novnog Sada za odrasle, 80€ za decu (od 0 do 9,99 god); 63€ iz Niša za odrasle, 53€ za decu (od 0 do 9,99 god).

Aranžman obuhvata:   

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja sa doručkom .
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd - Saranda/Ksamil  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema albanskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju albanskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2021.)

 

Ivana Đaje broj 3.   +381 11 308 53 50   Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Copyright (c) Duga Travel Beograd. Sva prava zaštićena. Izrada sajta Lazacom